fbpx
Wydarzenia

Wydarzenia tuningowe 2k17

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych sezon tuningowy możemy uznać za rozpoczęty. Część z Was ma już pewnie uzupełniony kalendarz obowiązkowych imprez, na których się pojawi. Spóźnialscy jeszcze dopieszczają swoje projekty, aby móc się pokazać  tego lata. Inni ze zniecierpliwieniem wyczekują ulubionych eventów w poszukiwaniu inspiracji.
Z góry zaznaczam, że ten wpis nie jest kompletnym przewodnikiem po wydarzeniach tego sezonu. Wręcz przeciwnie. Wymieniam w nim tylko kilka imprez na których byłam w poprzednich latach lub które bardzo chciałabym odwiedzić. Do tej pory bywałam głównie w charakterze widza, jednak po cichu liczę, że w tym roku może uda się wjechać gdzieś swoim samochodem. Gorąco zachęcam Was do polecania miejsc, gdzie jeszcze warto pojechać 🙂
A oto moje prywatne zestawienie.
Hercules Tour 12-14 maja
Impreza jedyna w swoim rodzaju. Ciekawe projekty tuningowe w krajobrazie niezwykle malowniczego Parku Ojcowskiego. Impreza ma luźny charakter grill&chill, gdzie drogą wśród wapiennych formacji przejeżdżają ciekawe projekty. Byle tylko pogoda się udała!
Moto Show Kraków 20-21 maja
Byłam już dwukrotnie i nie zawiodłam się. W strefie tuningowej jest na czym zawiesić oko. A w przerwach między obchodami po hali i pokazami driftów można zawitać na Wojnę Północ-Południe, gdzie właściciele opowiadają o swoich projektach. Mam nadzieję, że pomimo moich coraz większych wymagań, nie zawiodę się w tym roku.
Dub it 1-2 lipca
Wybierałam się w poprzednim roku, niestety nie wyszło. Jednak sądząc po filmikach i relacjach, konkretna impreza. Więc w tym roku punkt obowiązkowy.
Raceism 8-9 lipca
Wisienka na torcie. Nie mogę odżałować, że w poprzednim roku nie byłam. A w tym, choćby się waliło i paliło, muszę przyjechać do Wrocławia. Na Raceismie zobaczycie projekty jakich nie spotkacie nigdzie indziej. Już nie mogę się doczekać!
Japfest 28-30 lipca
Duża impreza dla fanów japońskiej motoryzacji. Byłam dwukrotnie i polecam. Są ciekawe projekty, są drifty, są wyścigi. Co prawda w tym roku raczej nie planuję, bo jakoś mi nie po drodze (czyżby dlatego, że nie mam już Hondy? :D)
Summer Cars Party 2-3 września
Duża impreza z wieloma atrakcjami, ciężko tam się nudzić, bo cały czas coś się dzieje. Nie jest to impreza nastawiona tylko na konkretne projekty, ale sporo perełek można wypatrzyć i atmosfera jest świetna.

Co jeszcze możecie polecić? Na jakich imprezach byliście i się podobało? Liczę na odzew. Sama mam ogrom imprez zapisanych w kalendarzu, ale wiem ze na wszystkich nie uda mi się być, dlatego liczę na jakieś podpowiedzi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top