fbpx
Testy kosmetyków

Prostaff – CC Water Gold

Dzisiaj będzie krótko i na temat. Znalazłam króla wśród quick detailerów. Produkt, którym nie sposób się nie zachwycać jak już się go raz użyje. Od dłuższego czasu był na mojej liście do przetestowania, jednak ciągle to odwlekałam w czasie. Wreszcie jednak udało mi się go przetestować i żałuję, że dopiero teraz. O QD z Prostaffa słyszałam już niejednokrotnie, zawsze w samych superlatywach. Bardzo wiele osób twierdziło, że to najlepszy produkt tego typu na rynku. O czym mogłam się w końcu przekonać.
Prawda jest taka, że już od pierwszego przetarcia fragmentu maski tym QD byłam bardzo mocno zdziwiona. Dawno żaden produkt nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Od razu widać jak lakier nabiera głębi, jest wyraźnie przyciemniony. Niesamowity połysk i gładkość na wysokim poziomie. Naprawdę ten QD lookiem przebija wiele wosków i robi efekt wow. A to wszystko w zaledwie kilka chwil, ponieważ jego aplikacja jest naprawdę bezproblemowa.
Kolejnym dużym zaskoczeniem jest hydrofobowość, która jest na rewelacyjnym poziomie. Piękne kropelkowanie i zrzut wody. Wiele powłok może się pochwalić podobnymi właściwościami. CC Gold Water ma z nimi trochę wspólnego, ponieważ oparty jest na krzemie, który jest składnikiem powłok.
CC Gold Water prawie nie ma zapachu, jest bardzo neutralny, co dla niektórych może być zaletą. Ja co prawda bardzo lubię jak kosmetyki ładnie pachną, jednak w przypadku tego produktu jestem w stanie mu to wybaczyć, bo look i hydrofobowość rekompensują to wielokrotnie. Nie jest to najtańszy produkt (ok. 65zł za 200ml), jednak zdecydowanie wart swojej ceny. Znalazł się na liście moich ulubionych kosmetyków 🙂 Jeśli jeszcze go nie używaliście, sprawdźcie koniecznie. 
A może używaliście już go i zgadzacie się ze mną? Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że komuś może się nie spodobać, ale może jednak?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top