fbpx
Życie warsztatu

Ciągle do przodu, czyli rok 2017

Lubię podsumowania, a koniec roku to idealna pora, żeby podsumować co wydarzyło się w 2017. A był to zdecydowanie dobry rok i sporo się działo. Oby następny rok był jeszcze lepszy.
 
Przede wszystkim bardzo się rozwinęłam w dziedzinie detailingu. Zaledwie rok temu polerkę miałam w ręku jedynie wtedy, gdy przekładałam ją na półce. O powłokach nie wiedziałam zbyt wiele. Detailing wnętrza wychodził mi tak, że ręce załamywałam jak widziałam efekty swojej wielogodzinnej pracy. Aż miałam ochotę rzucić to wszystko i zająć się czymś innym. Na szczęście nie rzuciłam, a wkręciłam się jeszcze bardziej w temat i mogę spokojnie stwierdzić, że poziom mojej wiedzy skoczył przynajmniej o kilkaset procent. I mam parcie na to, żeby dalej się rozwijać.
W dużej mierze przyczyniły się do tego detailingowe grupy na Facebooku, na których spędziłam chyba w tym roku z kilkaset godzin, najpierw bardzo sporo czytając, później także udzielając się. Głównie przesiadywałam na Auto Detailing FAQ / Pytania oraz Detailing Mafia Family A także liczne szkolenia, w których miałam okazję brać udział. Szkolenie z polerowania w siedzibie Carnauby, szkolenia produktowe Nanolexa, Detailing Mafii, spotkania z różnymi markami, szkolenie w siedzibie Colourlocka. Trochę tego było. Poznałam wiele świetnych osób związanych z detailingiem. A w przyszłym roku mam w planach jeździć jeszcze więcej i poznać jeszcze więcej ludzi 🙂

 

Jeśli chodzi o poza detailingowe sprawy, rozstałam się z moim pierwszym samochodem Hondą Civic V i kupiłam dwa inne samochody. Moje wymarzone BMW e36 Cabrio, nad którego zakupem bardzo długo się wahałam, a także Golfa II na daily, którego jak najprędzej muszę wymienić na coś innego. Marek też kupił w tym roku dwie beemki e34 i e36 i tym samym mamy razem trzy BMW w różnych wersjach nadwozia. Brakuje nam tylko do kolekcji coupe i kompakta 😉 Wyremontowaliśmy także nasz nowy garaż, więc mamy gdzie teraz pracować i spędzać popołudnia.

Zaczęłam też wreszcie w miarę regularnie prowadzić bloga, a przymierzałam się do tego już od dwóch lat. Trochę to zajęło, ale udało mi się zmobilizować. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie się działo jeszcze więcej, abym miała Wam o czym pisać 🙂
Jaki był Wasz rok? Czego się nauczyliście? Gdzie byliście? Co osiągnęliście? Chwalcie się w komentarzach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top